12.2.2019
Autor článku:

Rozširujeme naše služby

Portfólio našich služieb sa už čoskoro rozšíri o novú značku. Okrem vozidiel ŠKODA, SEAT a Volkswagen u nás od roku 2019 nájdete aj Hyundai. Nové showroomy vyrastajú v mestách Senica a Malacky.
Veľkorysý výstavný priestor, moderný dizajn a príležitosti pre využívanie najmodernejších technológií. To sú základné charakteristiky, ktorými sa nové autosalóny budú môcť pochváliť.
„Konektivita, infotainment či elektromobilita. Pojmy, ktoré boli pred pár rokmi len akousi víziou sú dnes absolútnou samozrejmosťou.  Teším ma, že ako firma dokážeme držať krok s týmito trendmi a posúvame sa stále dopredu“, povedal na margo nových obchodných aktivít predseda predstavenstva a obchodný riaditeľ Jozef Hílek.

„Pre oblasť Záhoria sme pre súčasných a budúcich klientov značky Hyundai hľadali silného a skúseného partnera, ktorý im dokáže ponúknuť špičkovú starostlivosť a priestory. Verím, že spoločnosť HÍLEK takýmto partnerom skutočne bude“, povedal generálny riaditeľ Hyundai Motor Slovakia Róbert Baumgartner.

Nový showroomy Hyundai otvoríme na jar tohto roku.