21.2.2022
Autor článku:

Riešenie poistných udalostí už aj v Skalici

Dopravná nehoda alebo akákoľvek udalosť, pri ktorej dôjde k poškodeniu motorového vozidla, nie je príjemná záležitosť. Každý, kto ju už riešil potvrdí, že v takejto chvíli je dôležité nájsť niekoho, kto nám pomôže celú situáciu vyriešiť.

Takýmto spoľahlivým partnerom je pre motoristov na Záhorí už niekoľko rokov spoločnosť HÍLEK a spol. Od tohto roku je služba tzv. samoobhliadkového servisu dostupná okrem našich pobočiek v Senici, Malackách a Bratislave už aj  v Skalici. Dôležité je vysvetliť, čo samoobhliadkový servis vlastne znamená. Ide o službu, kedy zákazníka celým procesom poistnej udalosti prevedie zamestnanec autoservisu – od nahlásenia poistnej udalosti, cez obhliadku vozidla, samotnú opravu až po krycí list a odovzdanie vozidla. Zákazník je tým odbremenený od administratívnych záležitostí a celý proces sa tým zjednodušuje.

Autorizovaný servis je zároveň zárukou kvalitne prevedenej práce a pri poistnej udalosti z havarijného poistenia, ktorej výška presiahne 900 Eur s DPH od nás po oprave vozidla dostanete poukaz v hodnote vami zaplatenej spoluúčasti, ktorý môžete využiť pri ďalšej návšteve servisu. Viac o náhrade spoluúčasti sa dozviete v tomto článku.

Ak máte záujem riešiť svoju poistnú udalosť v Skalici, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktov:

Tel.: +421 34 391 7243
Mobil:+421 915 798 527
E-mail: otepkova@hilek.sk