23.2.2024
Autor článku:

Poďakovanie

Zákazníkom navštevujúcim autoservis spoločnosti HÍLEK a spol. na Pezinskej ulici v Malackách netreba Annu Salayovú predstavovať. Ochotne a s úsmevom rieši ich požiadavky týkajúce sa prevažne poistných udalostí na autách už viac než 25 rokov.

Jej nástupu do firmy v roku 1999 predchádzalo náročné životné obdobie, keď ju ako mladú mamičku zasiahlo vážne onkologické ochorenie. „Môj manžel v tom čase pracoval ako stavbyvedúci v spoločnosti HÍLEK. Keďže som nechcela celú liečbu stráviť na lôžkovom oddelení v nemocnici, zvolili sme si alternatívu ambulantnej liečby, ktorá si však vyžadovala denné dochádzanie z Moravského Jána do Bratislavy. Majiteľ môjmu manželovi ponúkol, že ma na túto liečbu môže voziť firemným vozidlom“, spomína na toto obdobie Anička.

Po roku a pol sa našťastie vyliečila a v tom čase prišla od pani Janky Hílkovej ponuka, aby nastúpila do firmy na pozíciu pracovník servisu a pokladne, ktorú v tom čase obsadzovali.

„Ponuku som prijala a postupne som sa zžila s prostredím servisu, ktoré bolo pre mňa veľkou neznámou. Po personálnych zmenách na toto pracovisko prišli kolegovia Miroslav Vlasák a Vladimír Čech, s ktorými sa nám podarilo vytvoriť stabilnú, pro – zákaznícky orientovanú zostavu, v ktorej fungujeme dodnes. Za šancu, ktorú som v tom čase dostala od života a následne aj od firmy som vďačná a snažím sa k svojej práci pristupovať zodpovedne“, uzatvára.

Za dlhoročnú kvalitnú prácu sa Aničke poďakovalo vedenie spoločnosti (manželia Jana a Jozef Hílkových). Do ďalších rokov jej zaželali najmä pevné zdravie, trpezlivosť a radosť z práce. Jubilantka si ako odmenu prevzala poukaz na víkendový pobyt v kúpeľoch Spa Aphrodite Rajecké Teplice.