2.2.2021
Autor článku:

Nová pobočka v Bratislave je UŽ OTVORENÁ!


Deprecated: wp_make_content_images_responsive sa od verzie 5.5.0 nepoužíva! Použite namiesto toho wp_filter_content_tags(). in /var/www/hosts/hilek.sk.autoservis/wp-includes/functions.php on line 4861

Portfólio našich predajných a servisných služieb sa znovu rozšírilo! V bratislavskej Dúbravke na ulici Dúbravčická 3311/1H vyrástol  najmodernejší showroom značky Volkswagen na Slovensku, ktorý ponúka autorizované servisné služby aj pre značky Škoda a Seat.

Ide o jediný autosalón svojho druhu na Slovensku, postavený a zariadený podľa najnovšieho konceptu navrhnutého koncernom Volkswagen.

Architektonické riešenie je nielen dizajnové, ale rešpektuje aj optimálne priestorové využitie, keďže disponuje skladovými priestormi v suteréne budovy a na streche. Prízemie budovy slúži ako výstavný priestor pre nové vozidlá a príjem vozidiel do servisu. V zadnej časti sa nachádza sklad dielov a príslušenstva, mechanická dielňa a autoumývareň. Na poschodí budovy sú umiestnené kancelárske a konferenčné priestory.

Do servisu sa môžete objednať TU

Kontakty: Nájdete tu

Adresa:

Dúbravčická 3311/1H
841 02 Dúbravka